Tryby aparatów w Samsung

Samsung chwali się, że ich telefonem nawet amator zrobi świetne zdjęcie. Nie da się ukryć, każdy kolejny model marki daje swoim użytkownikom ogromne możliwości w dziedzinie fotografii.

Ostatnimi czasy popularne stają się konkursy, w których udział biorą fotografie i materiały wideo od początku do końca stworzone i obrobione przez smartfon. Małe dzieła sztuki pozwala nam zrobić Samsung, który daje swoim użytkownikom szereg trybów do zrobienia i edytowania fotografii. Przyjrzyjmy się najciekawszym.

Samsung Galaxy S6 zachwycił trybem zdjęć panoramicznych. Zrobione zdjęcie pokrywa 360 stopni wykonanego obrotu, a momenty łączenia obrazów są prawie niewidoczne. Kiedy na rynek wyszedł Samsung Galaxy S7, mówiło się, że posiada najlepszy aparat, jaki kiedykolwiek miał jakikolwiek smartfon. Kojarzycie wideo z przyśpieszonym ruchem ulicznym lub płynące chmury? Samsung Galaxy S7 posiada tryb Hyperlapse, który pozwoli nam uzyskać dokładnie taki efekt, a dodatkowo potrafi automatycznie dobrać prędkość przyspieszenia obrazu. W dobie Instagrama ciekawą opcją wydaje się też być tryb fotografowania jedzenia, który podbija kolory i dodatkowo rozmywa otoczenie.

Samsung Galaxy S8 i S8+ oferuje świetną opcję Multi-Frame Image Processing, dzięki której smartfon robi trzy zdjęcia pod rząd i intuicyjnie wybiera najlepsze z nich, a dodatkowo wykorzystuje dane z dwóch pozostałych do jego ulepszenia. Aparat w Samsung S9 i S9+ ma przystosować się niczym ludzkie oko. Wszystko dzięki trybowi podwójnej przesłony, która reguluje ilość światła poprzez zwężanie lub rozszerzanie się, zależnie od sytuacji. Pojawiła się również opcja Super Slow-mo, która pozwala na uchwyceniu dowolnego momentu w zwolnionym tempie, a także tryb profesjonalny, w którym można regulować czułość ISO, czas naświetlenia, przesłonę, filtry, ostrość obrazu, tryb pomiaru światła, balans bieli i ogólny poziom ekspozycji.
Co najważniejsze, jeśli w swoim smartfonie nie znajdujesz trybu, który Ci odpowiada, wystarczy pobrać go z aplikacji aparatu. W tym celu należy utworzyć konto Samsung i bez dodatkowych kosztów zainstalować interesujące nas tryby.

Podobne artykuły o serwisie telefonów znajdziesz pod adresem http://naprawiphone.pl/zepsuty-iphone-dostaniesz-nowy/